Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Írja meg valaki ezeknek a...

Írja meg valaki ezeknek a stromo rakéta hegesztőknek az ean számát kíváncsi vagyok tényleg az oroszok gyártják?

Figyelt kérdés

2020. jún. 3. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Miközben köztudott, hogy ugyanaz, mint a pólónyomás, csak itt gépekre rakják a logódat, meg nyilván qc meg garanciavállalás nem tilos, be is épül az árba, lásd iWeld, BLM, Jasic...
2020. jún. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan ean számot tesznek rá amilyet a megrendelő kér,már amennyiben érdekli a megrendelőt.
2020. jún. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kínai ipari hulladék az is csak az ukránoknak címkézik.
2021. szept. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Éppen most vettem egy ilyet, ukrán, Gerrard névre hallgat. Kínában készült ez is de akárhogy néztem nem tudom beazonosítani egyik hasonló tömegcikk mellé. Ean szám nincs felragaszva de elég korrekt gép. Eddig kitűnően működik, könnyen kezelhető és szépen hegeszt. Egy év forgalmazó garancia van rá, ez le van pecsételve az ukrán garin.
2021. szept. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!