Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Miért nem indul a vadiúj...

Miért nem indul a vadiúj láncfűrész?

Figyelt kérdés
Épp hogy kipróbáltam kivágtam vele egy nagyon apró fát össz vissz ha 10 percet ment aztán rá fél órára indítanám be de nem indult kb 30 rántásra se. Nemtudom hogy kell megnézni hogy van e szikra de levettem a gyertya pipá t és rántottam párat de mindha nem adott volna szikrát a pipa. Vagy az nem is fog? Mi lehet a baj?

2020. jún. 9. 18:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Holnap vidd vissza.3 napig csere köteles még.
2020. jún. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kínai, rendeltem. És ha gariba visszaküldöm vagy csak simán akkor még nekem kéne állni a postaköltséget
2020. jún. 9. 19:19
 3/15 mindentudó99 ***** válasza:
81%
Hű te nagyon nem értesz ehez ha szikrát se tudod hogy kell nézni. Ne vegyetek meg ilyen sz@rokat.
2020. jún. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Akkor kérlek elmagyarázod?
2020. jún. 9. 20:32
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Kiveszed a gyertyát,majd bele dugod a gyertya pipába,aztán ráteszed a henger fejre,és megrántod.Jobb ezt sötétebb helyen csinálni,hogy lássad a szikrát is .Jobb ha van ehhez segítséged is .
2020. jún. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
Van róla videó, hátha hamarabb megkapod a választ.
2020. jún. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi holnap kipróbálom. És ha van szikra mi a teendő? És akkor mi a teendő ha nincs?
2020. jún. 9. 21:19
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
Ne vedd ki a gyertyát, ennyi tapasztalattal nem fogod jól visszarakni, 10Nm nyomatékkulcsod meg gondolom nincs. Nem a szikra a lényeg, hanem hogy tudod-e, hogy kell beindítani. Aztán felőlem darabokra is szedhetjük, bár előtte volna még pár nondestruktív rutinellenőrzés azért. Szóval, user errort kizárandó: hogy szoktad indítani?
2020. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Érzésre visszatudom rakni a gyertyát, van fűkaszám is és ott gyakran kiveszem a gyertyát és megtakarítom. Szivatót kihúzom teljesen gyújtás fel és berántom. Ha lenne primer akkor az is de ezen a fűrészen az nincs. És amikor brummog eggyet szivatót fél állásba és elindítom. Nemhinném hogy ezzel lenne a baj mert a végén még szivató nélkül is meg gyújtás lekapcsolva is próbáltam hátha azokkal van valami de nem
2020. jún. 9. 22:52
 10/15 A kérdező kommentje:
Ja meg a könyvébe még az áll hogy bekéne félgázra akasztani a gázkart de ezen a tipuson nincs is erre lehetőség de szerintem mindegy is lenne mert fűkaszát se indítom úgy soha pedig azt is úgy kéne könyve szerint mégis rögtön indul.
2020. jún. 9. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!