Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Krimpelő és blankoló fogóból...

Krimpelő és blankoló fogóból háztartási célra ki melyiket ajánlja?Árban 5-10 e Ft között.

Figyelt kérdés

2020. júl. 2. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem arra nincs akkora igénybevétel otthon, hogy ne legyen jó a majdnem legolcsóbb. De még ha párezerért csak pár évig mentesít az ősember módszerektől, akkor is megérte.
2020. júl. 3. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen árban tökmindegy.
2020. júl. 3. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Na de mit akarsz krimpelni meg blankolni? :)

Krimpelni lehet sokféle csatlakozót, érvéghüvelyt/sarut vezetékek végére, blankolni lehet pl. UTP kábelt, erősáramú kábelt, koaxiális kábelt...

2020. júl. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az olcsó nem pont annyi kárt okoz, mint a konyhakés?
2020. júl. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan krimpelo szettje a Traconnek, ami cserelheto pofas. A komplett szett 15-18 eft korul van, de ha csak a fogot es azt a par krimpelo pofat veszed meg ami kell, joval olcsobban kijossz. Vagy veszel egy Tracon erveg es egy saru nyomot, egyik sem nagy osszeg. Otthonra tokeletes. Blankolni meg egyenfuggo hogy ki mivel szeret, es mivel tud. Abbol a legolcsobb (Tracon, Extol, Yato) amivel te szeretsz dolgozni. Egyebkent pont a heten lattam jofogason valaki ketto Weidmuller blankolot hirdetett relative olcson, erdemes ott is szetnezni.
2020. júl. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat! Lehet rosszul fogalmaztam meg kérdésemet, de reggel már meg is oldottam problémámat. Cspasz csúszó saruhoz vettem egy 3000,- ft os Pro Skit blankolót , sikerült vele megoldanom.
2020. júl. 3. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!