Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan lehet feltenni a...

Hogyan lehet feltenni a bejárati ajtóra karácsonyi ajtódíszt anélkül, hogy szöget ütnék bele?

Figyelt kérdés
2008. nov. 25. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Cellux, kétoldalas ragasztó, gyurmaragasztó, attól függ mennyire nehéz..
2008. nov. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
ezzel én is gondban voltam. a cellux a hideg miatt folyton lejött, tehát én is megköszönném a hasznos válaszokat
2008. nov. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Lógasd le damilról , vagy valami szép szalagról.Ha az ajtó tetejére nyomsz egy rajzszöget az már megtartja és mégse a ajtó lapját lyukasztod ki .
2008. nov. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Én is ragasztot hasznàlok,de nem celluxot,hanem az a széles,amit àltalàban kartonok lezàràsàhoz szoktak hasznàlni.

Az erös,és te magad tudod méretre vàgni.

Nekem màr egy hete tart!

2008. nov. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok boltban lehet kapni kis műanyag "kampót" amit kétoldalú ragasztóval tudsz rögzíteni az ajtóra, van rajta egy kis akasztó amivel a dísz fellógatható.
2008. nov. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A kétoldalas ragasztónak van egy széles verziója is, ezt a szőnyegek alá szokták tenni, hogy ne csúszkáljon a parkettán. Ez elég erős, így akár nagyobb darabokat is meg tud tartani.
2008. dec. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Aragasztás nem jó, mert a pára miatt lejön ugyis.Mindenképpen vegyél barkácsboltban egy tapadókorongot, és arra kötözd föl az ajtódiszt és azt nyomd rá az ajtóra. Majd meglátod, hogy nem fog lejönni, nekem már két éve igy van feltéve!
2008. dec. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az ajtón nehezen maradnak meg a dolgok, a cellux még el is rondíthattya-.-"és nem is tartós, főleg ha "csapkodjuk" az ajtót, a tapadókorong egy fokkal jobb, de az is lejöhet...hát igen, az ajtó nehéz ügyXD én próbáltam egy résbe drótot dugni, az bejött, ha nem olyan nagy a dísz, akkor a gluteck(v. mi) az beválik, ha nagyobb, akkor (pl koszorú) jó a drót, vagy a kétoldalú ragasztó
2009. okt. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!