Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Az obiban kapható menetes...

Az obiban kapható menetes szárak milyen minőségűek? Illetve a menemetszők mennyire használhatóak (LUX)?

Figyelt kérdés

#minőség #fúró #menetmetsző #menetes szár #menetes szar #kutyacsipsz
2020. aug. 25. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Menetesszár: Csak a legolcsóbbat vettem eddig (legutóbb vettem észre, hogy van jóval drágább is, talán rozsdamentes az). Nincs vele gond, csak válogatni kell, mert össze-vissza el vannak hajlítva.

Menetmetsző: nincs vele tapasztalatom (ha csak néhány dologhoz kéne, akkor esetleg vennék, de komolyabb/fontosabb szerszámot nem vennék Lux "márkást" - csigafúrókkal megjártam már, de egy kalapácsot csak nem lehet elrontani például).

2020. aug. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! vettem, végül rozsdamentest, nem a legjobb de talán a célnak megfelel majd.
2020. aug. 27. 11:57
 3/3 anonim ***** válasza:
1! Te nem ismered hogy a kinai gyárto + magyar kereskedö páros mit tud összehozni? Egy kalapácsot is el tudnak rontani és eladni. Rövid idejü használat után egyszerüen széttört az acél(????) kalapácsfej. Még az volt a szerencs, hogy nem talált el senkit az elrepülö darab.
2020. dec. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!