Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szúrófűrészlapok közül melyik...

Szúrófűrészlapok közül melyik tip. jó konyhai munkalap vágásához ?

Figyelt kérdés

2020. szept. 15. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
A kisebb fogúval próbáld, a felső lapot úgyis kitöredezi, de ez kevésbé. Gondolom valami takaróvég vagy valami lesz rajta.
2020. szept. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, és a szúrófűrész nem oda való, inkább dekopírral. Hacsak nem miszlikre vágod éppen.
2020. szept. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit akarsz vágni. Ha a falhoz akarod bevágni, vagy kivágni akarsz mosogató, vagy főzőlap helyet, akkor szinte mindegy, mert a falnál a csempe, vagy sziloplaszt takarja, mosogatónál meg a perem. Ha látszó részt akarsz vágni, akkor kisebb fogú lap kell, olyan is van, aminek a fogai lefelé állnak, az az anyag felső lapját nem töri. De inkább maga a gép számít, egy barkácsáruházas gépnél elferdül a lap, összevissza rázkódik, nem lehet szépen dolgozni vele.
2020. szept. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont a hétvégén vettem ilyen lapokat barkácsáruházban. Van direkt bútorlaphoz, munkalaphoz való. Ennek kisebbek a fogai és fordított állásúak. Azaz lefelé állnak. Így a munkalap színét kevésbé szakítja. Vettem egy csomag ilyet. És vettem kanyarvágót is, mert a mosogatótálca eleje íves lesz. Ez is hasonló kialakítású csak keskenyebb lap, jobban el lehet vele fordulni.
2020. szept. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!