Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kazán szigeteléséhez ez a...

Kazán szigeteléséhez ez a szigetelő anyag jó lesz?

Figyelt kérdés

[link]


Nem 2 rész közé lenne hanem kívlről ajtó, jukak szigeteléséhez vagyis mindha glettelném a réseket. Így is használható vagy csak ha 2 elem közé rakom és azt húzatom össze?



2020. szept. 21. 22:46
 1/4 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
Te most tulajdonképpen egy fűtőszobát akarsz szigetelni vagy magát a gépészetet? Előbbi ajtajára rakhatod, de utóbbira ne kenj semmi ilyen barkács kence-ficét.
2020. szept. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Magára a kazánra, vegyestzelésű fém kazán. Annak az ajtaját és néhány helyre ahol levegőzik. Direkt hasonlóra gyártanak szigetelő hőálló pasztákat azért kérdeztem hogy jó lesz e
2020. szept. 22. 11:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, átlyukadt a lemez és ezzel szeretnéd megjavítani?

Nem lesz jó. Vágni kell vaslemezt, ami elfedi a rést, odacsavarozod, a kicsi hézagokat tudod csak ezzel tömíteni.

2020. szept. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnálom nem fogalmaztam jó. De véglis így is segítettél. Mert pici hézagokról van szó. Pl az ajtaja közepén volt egy hatalmas kör alakú lyuk amihez hozzácsavaroztam egy szerintem öntött fém de az a lényeg hogy nehéz tömör vas lapot de a csavarokat körbe és azt a rész ahol az ajtó vasa találkozik a fém lappal ott szeretném szigetelni szóval semmi extra csak hézagok. és még pl a kilincsnél is van rés meg ha még akad 1 2
2020. szept. 22. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!