Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol lehet kapni nagyjából...

Hol lehet kapni nagyjából cipősdoboz méretű, erős(ebb), rakásolható, fedeles műanyag dobozokat normális áron?

Figyelt kérdés
Szerszámokat, fúrószárakat, egyebeket szeretnék tárolni bennük. A cipős dobozok (kb. 20x33x12cm) tökéletesen alkalmasak lennének rá, csak nagyon rövid ideig bírják. A barkácsáruházas dobozok nagyon gyengék (ridegek és könnyen törnek), a raktározáshoz ajánlott dobozok pedig baromi drágák (~5000Ft/db). Valahol a kettő között szeretnék találni egy terméket.

2020. szept. 27. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
tegnap vettem a Pepco-ban, átlátszó, cipősdoboz méretű()az is a rendeltetése) 600 ft/db.9,5 cm magas.
2020. szept. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az jutott eszembe, hogy a vastagabb anyagú ételtároló dobozok megfelelőek lehetnek.


Pár éve én is kerestem hasonló méretű és strapabíró dobozt, olcsón. Akkoriban volt mindenkinek a mániája, hogy büntetnek a rendőrök a lejárt EÜ doboz miatt. Egy csomó kollégám kidobta a kék, piros, fehér-piros, fedeles műanyag elsősegélydobozokat. Nekem pont bejöttek a dobozok arra a célra, amire most te is keresed.


[link]


Nyilván újonnan semmi értelme megvenni, de talán te is találsz párat itt-ott. Használtcikkes portálokon fillérekért vannak.

2020. szept. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fantom83 ***** válasza:

Én az összes csavarjaimat,és a hozzá tartozó anyákat,zsírzógombokat,sasszegeket,stb,stb átlátszó, 0,8L-es fedeles, étel tároló polipropilén edényekben tartom.

De még a multiméteremet is ilyenben tárolom,sem por,sem pára nem jut be.


A szerszámozást Mano műanyag szerszám tároló táskákkal oldottam meg.

Az akkus fúróm,a töltőjével,pótakkuval,az összes bitfejjel,és adapterrel egy ilyen táskában.

A láncfűrészhez a reszelő,sablon,csillagkerék zsírzó,minden külön táskában.

Fűkasza szerszámai külön táskában.

Amelyik géppel dolgozok fogom,viszem a táskát vele,és minden benne van.


Az alátéteket,és a Reisser csavarokat külön csavar tartó táskában tartom,neki állok szerelni,kell valami,felpattintom a tetejét,és benne van minden.


A fúrószáraidat meg eleve a saját fém(vagy műanyag) tároló dobozában tárolod,nem szóródik,nem sérül.

2020. szept. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kis késéssel, de köszönöm a válaszokat! A Pepco megoldását választottam. Fel is vásároltam a budapesti áruházak készletét :-), mert mint kiderült, ezek szezonális termékek.

Utólag megtaláltam ugyanezt a terméket (műanyag cipősdoboz 2 méretben) a mömax-ban. Ott drágább ugyan, de állandó termék. Így ha kell, még tudok venni pár darabot.

[link]

Még egyszer köszönöm!

2020. nov. 28. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!