Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Olcsó, műanyag vagy fém U...

Olcsó, műanyag vagy fém U profilt keresek kb. 8 cm x 8 cm x 100cm méretben. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Olcsón keresem, szeretném kb. 1000 Forintból megúszni. Villanyszerelői hulladékanyagból is megfelelne.


[link]


A méret rugalmas, a magassága és szélessége 8 - 10 cm körül kellene, a hogy 1 méter körül legyen


Egy tárgyat kell elfedni, tartószerepe nem lesz. Fontos, hogy ne legyen lyukacsos, vagy anyagfolytonossági hiány benne.


Arra gondoltam, hogy kábelcsatornát, vagy gipszkarton tartóprofilt használnék fel erre a célra, hasonló méretben. A baj csak az, hogy egy méteres darabban nincs ilyesmi, a több méteres szálak pedig több ezer forintba kerülnek bármilyen termékből, ekkora méretben.


Mit javasoltok, mit tudnék felhasználni még erre a célra?


2020. szept. 27. 17:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Fontos, hogy legyen fröccsenésálló, pár csepp esőt bírjon ki, tehát sajna kartonpapír nem jó. Ha fém, és lesznek emiatt rajta rozsdafoltok, az nem gond.
2020. szept. 27. 17:03
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem ragaszkodsz az U-profilhoz. Eltudom képzelni a 33-as csatorna vályút.


A kábelcsatorna - Balaton-felvidék esetén tudok segíteni kb. 70x140-as méretben. Bár picikét többért mint a kereted. Ha mobil vagy...

2020. szept. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, a csatorna alak is jó, talán a 25-ös jobban megfelelne. Holnap megnézek egyet a boltban. Az egy méteres darabok nem is brutál drágák.


Sajnos az ország ellenkező sarkában vagyok.

2020. szept. 28. 20:51
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg is találtam, 25ös horganyzott ereszcsatorna, 1 méteres 545 Ft :)
2020. szept. 28. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!