Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ez milyen ez a szerszám...

Ez milyen ez a szerszám készlet?férjemnek vennék ajándékba, de nem értek hozzá?

Figyelt kérdés
[link]
2020. nov. 17. 12:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Oké, az is jó csak meglepetést akartam
2020. nov. 17. 15:00
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Hú de szarul érezném magam, ha olyat kapnék ami nem jó...

Inkább bízd rá.

2020. nov. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Fantom83 ***** válasza:
100%

Mindenki jól írta szerintem,vaktában, sacc/kábéra nem szabad ajándékozni.


Amúgy ha emlékeim nem csalnak CNC gépekhez torx kulcs készlet kell a lapkacserékhez! (az meg csak kb. 2900Ft a teljes készlet)


Esetleg még egy varrótű,és egy ledes nagyító a férjednek,ha nem bírja kipiszkálni a bőrébe fúródott forgácsdarabokat. (mert könnyen megesik ha sorjás az anyag)

2020. nov. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Végül megkérdeztem tőle milyet szeretne, és azt mondta inkább ne vegyek, mert drága, a műhelyben úgyis vannak szerszámjai.. Ha lesz saját házunk akkor majd oda veszünk, de egyelőre nem kell. Szóval most nemtudom mi legyen a szülinapi ajándék 😀 azt mondta már én is ajándék vagyok... 😀
2020. nov. 17. 21:12
 15/18 Fantom83 ***** válasza:
96%

Saját házhoz akkus fúró,mindenféle adapterrel,spirálfúró készlettel,bitfejekkel,flex,asztali kettős köszörű,dekopír fűrész!kézi körfűrész,villáskulcs,és dugókulcs készlet,csavarhúzó készlet.

Ezek mindég kellenek egy hátkörül.

2020. nov. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Akkor vegyél neki egy tálca sört.
2020. nov. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A bőröndös készletek lehet, hogy túlárazottak, de van egy előnyük: rögtön látszik, ha valami nincs a helyén. Az enyémnek tönkrement a bőröndje. Nagyon nem tudom mit csináljak. Kidobni kár (a szerszámok jók), a bőröndöt újra gyártani reménytelen.
2020. nov. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
51%
Ezek olyan dolgok, amiből mindig lehet bármennyi egy kis műhelyben, barkácssarokban. Ettől aztán tuti nem lesz rossz a férjének.
2020. nov. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!