Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen szerszámkészletet...

Milyen szerszámkészletet érdemes venni?

Figyelt kérdés

Emagon nézegettem a szerszámkészleteket, melyik érdemes megvenni?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Tudom hogy nem profi szettek meg stb, de engem az érdekelne hogy a felsoroltak közül melyik a jobb választás? Persze értelemszerűen az amelyik több részes.



2020. nov. 28. 01:05
 1/5 Hippodrom ***** válasza:
100%
Szerintem a Lidl-ben a Parkside termékek többet érnek egyszerű barkácsoláshoz.Csak azt veszed ami tényleg kell.Pl csavarhúzó készlet,dugókulcs készlet,vízmérték stb.Ezekben a készletekben a fele fölösleges.
2020. nov. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fantom83 ***** válasza:
100%

Én azt mondom tök mindegy melyiket választod,ránézésre mind egy kaptafára készült.


Ahogy az előttem szóló írta csodát nem kell várni tőlük.


Ezek a készletek csak és kizárólag abban az esetben jók,ha valakinek semmi,totális nulla a szerszámkészlete,és csak a szakember kiérkezéséig akarja elhárítani a problémákat.

2020. nov. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ezek a flinke meg möller és társai cuccok nagyon silányak,és olyan gyenge anyagokból van hogy alkalmatlan pl egy berohad csavart kiszedni vagy pl egy fogóval szét/-kitekerni egy 30 éves csövet.. Az hogy CR-Vanadium steel van rá írva az vicces:)) inkább bili acélnak nevezném. Szép, mutatós,meg kis barkácsoláshoz elmegy és hogy relative olcsó,de az első problémásabb akadálynál kijön a gyenge minőség.

Henry ford azt mondta : "Nem vagyok olyan gazdag hogy olcsó szerszámokat vegyek" pedig neki aztán volt pénze:))

2020. dec. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ilyen márkákat nem vennék. Persze jó márkásat se, mert arra meg nincs pénzem :)

Inkább apránként veszem, darabonként, elfogadható minőségűt - mindig amire éppen szükség van. Így szépen eloszlik a költség az évek alatt, és közben mindig van kis fejlődés-sikerélmény.

2020. dec. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fantom83 ***** válasza:

4/4-essel teljesen egyet értek,de ahogy említetted az idő,idő,és idő.


Közel egy millát beleöltem a műhelyembe az elmúlt 7-8 év alatt,de még nekem sincs meg mindenem amit szeretnék,és most itt legfőképpen kézi szerszámokról,ill kisgépekről beszélek.

Egy ilyen olcsó készlet időnként "életmentő" is lehet.


Viszont én azt elvárom a kérdezőtől,h ha megrendeli valamelyik készletet,és le is teszteli élesben,akkor megírja,h hogyan szerepelt az adott szerszám.

2020. dec. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!