Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szerintetek megérné ez a...

Szerintetek megérné ez a fúrógép (mellfúró, amerikáner) ?

Figyelt kérdés

[link]


A kert végében vannak nem kívnatos bokrok, amiket gyomírtóval tervezek kiírtani. Ehhez a törzs egy vastagabb részébe lyukat fúrnék, amibe kevés gyomírtót adagolok majd tavasszal, a terveim szerint. Sajnos oda nem ér el már a vezeték, így csak ilyen kézi hajtású fúróval tudnám megoldani a dolgot.



2020. dec. 28. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem érdemes ilyent venni, ráadásul ennyiért vagy kicsit többért már kapsz akkus fúrógépet is, amit többmindenre tudsz használni.
2020. dec. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Így van, ennyiért már kapsz egy használható akkusat.

[link]


Azt a gyomirtós dolgot meg felejtsd el, nem fog működni.

2020. dec. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Egy megfelelö hosszabbito is jobb megoldás.
2020. dec. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mindentudó99 ***** válasza:
79%
De ez a gyomírós dolog működik. Én is így szoktam kivégezni amit ki kell. De akkust vegyél. Vizes kemény fába keserves belefúrni. Mùltkor kis híján kifogott rajtam egy. Also g bìrtam ilyennel belefùrni
2020. dec. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fantom83 ***** válasza:

Tisztelt Edit asszony!


Ha mindenképpen amerikáner fúrót akar,csak és kizárólag használtat vegyen bolhapiacról,vagy Fészbúúúkos hirdetésben keressen.


Őszintén ha vennem kellene 2.000Ft-nál többet nem szánnék egy gépre,mert ahogyan az előttem lévők írták pl: Black&Decker akkus gép már 7.690Ft-tól van,a Lidiben most van/volt akciós akkus fúrógép 10.000Ft-ért.


Egy amerikáner 15.000Ft feletti árcédulával sehol nem éri meg!

2020. dec. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4: Attól, hogy kipusztul még ugyanúgy ki kell vágni, mintha nem lenne.
2020. dec. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, már kipróbáltuk és működik a gyomírtó a cserjék ellen, ezzel a módszerrel. Természetesen utána még ki is kell vágni, viszont nem sarjad újra a cserje a tövéről. Illetve azt nem kell kibányászni a földből, mert elpusztul.
2020. dec. 29. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!