Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi (Haina) inverteres hehesztőről?

Figyelt kérdés

Ennyi pénzért érdemes megvenni? 1 év garanciával? Mert ha egy évig bírja csak otthoni barkács szinten már megérte valakinek van vele tapasztalata?


[link]



2021. jan. 31. 20:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Trükkös vagy! ALÁBBI????
2021. jan. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem értem, mi a baj? Valamit nem jól írtam?
2021. jan. 31. 21:17
 3/18 anonim ***** válasza:
Hasonló árban kapsz erős orosz hegesztőt, ami nem "csak 1 évig bírja".
2021. jan. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Linket tudsz küldeni? Milyen fajta? Van nekem itthon egy kis trafósom de már meguntam, főleg ma nem volt itthon jó pálca és hegeszteni akartam és egyszerűen nem fogtam ívet, na de a hőkioldásról ne is beszéljünk... Erre a haina gépre is kíváncsi lennék, hogy van e valakinek vele személyes tapasztalata márcsak kiváncsiságból. De már néztem Iweld et is drágábban 200 a körül
2021. febr. 1. 00:35
 5/18 anonim ***** válasza:
Az iweldet nézegesd inkább! 100 körül van, amit mindenütt dícsérnek. Palackot és töltetet is számold hozzá, a porbelest inkább felejtsd el, ha ívet fogni is probléma! Ezeknek a harmincdolláros kacatoknak kb mindenük a legszarabb: legtöbbször alu a tekercs, fele a valós amper, a mechanikát meglátod, már ver a víz, meg is hallod, besírsz, hogy inkább ittad volna el az árát. Ha pont van ennyi fölös pénzed, és mondjuk tudsz és fogsz egy értelmes videót lőni youtubera, amiben komoly teszterként is folyamatosan röhögve előadod, mennyire tetszik, akkor talán nem volt hiába a kissé drága buli, na de munkára?? Egy töltet szénsav áráért, komolyan?
2021. febr. 1. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

"Nem értem, mi a baj? Valamit nem jól írtam?"


A hehesztő is elég furcsa szóhasználat, de hol van az alábbi?

Nem akartál egy linket beszúrni?

2021. febr. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ott van egy googleadservices link pupákok, talán nem kéne gyakorin full gyalun hagyni az adfiltert.
2021. febr. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

És tényleg! Az uBlock tüntette el a linket. Bocsánat az okoskodásomért!

Ez a Haina annyira olcsó, hogy egy próbát talán megér. Persze a 300A vagy 250A helyett jó ha a felét tudja és gondolom a munkakábelek is valami gagyik lehetnek.

Azért ha jót akarsz magadnak, akkor inkább az Iweld, Alfa, BLM, Jasic, gépei közül válassz egyet.

2021. febr. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nincs gond az ív fogással amúgy szépen meghegesztek mindent csak szar elektróda volt itthon és egyszerűen nem bírtam
2021. febr. 1. 11:14
 10/18 A kérdező kommentje:

Igen a hegesztőt elírtam észrevettem. Iweldből ezt néztem inkább nyárig várok és veszek egy normálisat erről vélemények?


[link]

2021. febr. 1. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!