Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Honnan tudnék alkatrészt...

Honnan tudnék alkatrészt szerezni?

Figyelt kérdés
Hozzájutottam egy einhell 18voltos sarokcsiszolóhoz TE AG 18LI. Motor hibás. A szénkeféje elégett teljesen (a réz is) Honnan tudnék motort rendelni? Hivatalon oldalon nem kapható hozzá. Esetleg mivel lehetne kiváltani? Motor típusa td8816 HRS 885s.Lehet kapni sokféle szénkefe tartó részt de pont ehhez a típushoz nem találtam.

2021. febr. 13. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy motor egy új gép árával vetekszik. És még lehet akksi gondod is, kapcsoló hiba stb. A motorhibás cuccok kukák. Max márkaszervízben márkás gépeknél cserélik ha megéri.
2021. febr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Nem érdemes foglalkozni vele
2021. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sok keresgélés után találtam 4500ért motort kínából. csak reméltem itthon gyorsabban meglenne
2021. febr. 13. 15:00
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egy kérdés lesz, mit bír,meddig lesz jó; és milyen hiba lehet még.
2021. febr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze. Nekem ingydn volt az egész. Elhozták hogy mi a baja és mivel (nem javítható) ezért mindennel együtt otthagyta. Gyorstöltő,koffer,akku. Eladni nem akarnám mivel 1 éves gép mint kiderült a végén. Párszor használta csak. Így nagy baját nem gobdolom hogy lenne.
2021. febr. 13. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!