Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Haina 300A invertert jó lehet?

Haina 300A invertert jó lehet?

Figyelt kérdés
Elég olcsó ez a gép és ezért is gondoltam, rá, hogy egy próbát megér. Otthon körül szeretném használni barkácsolás céljából. Tapasztalatok a gépről esetleg?
2021. márc. 3. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek a kínai inverterek hírül sem adják le azt a teljesítményt,amit megadnak hozzá.Én Flinkét vettem,szinte ugyanaz. Egy marék elektródát nem hegesztettem el vele,pukkant egyet,levágta a bitosítékot,azóta se kép,se hang.Szervizet nem találtam/kínai,nem foglalkoznak vele a környékünkön/,elektrműszerész,villanyszerelő is megnézte,semmi...Soha többet kínai szerszámot azóta.Ha megnézed,nem az olcsó az olcsó.A neves gyártóknál van garancia+szervíz
2021. márc. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Látom régi de hátha érdekel valakit. Épp ma vettem 20e ft, délután folyamatosan hegesztettem vele 2.5 kg pálca de nem zsinórban szünetekkel, amig vágtam szabtam stb. Teljesítmény nincs 300A inkább a fele. 2.5-ös pálca 100A helyett itt 180A-re állítva volt jó. Házkörül szerintem tökéletes.
2023. jún. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!