Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Láncreszelőt szeretnék venni...

Láncreszelőt szeretnék venni láncfűrész láncához. Hogyan állapíthatom meg a szükséges reszelő pontos átmérőjét?

Figyelt kérdés

Makita UC3541A fűrészt vettem, de láncélező reszelőm még nincs hozzá.

A boltokban árulnak 3,5 - 4 - 4,5 - 4,8 - 5 mm átmérőjű reszelőket.


Honnan tudhatom meg, melyik kell hozzá? Esetleg a boltban, ahol a fűrészt vettem, tudni fogják a fűrész típusszáma alapján, milyen kell hozzá? Elvileg tudniuk kéne, milyen lánc van hozzá tartozékként.


Egyébként bedugtam egy 4mm-es alucsövet a fűrész foga alá, az éppen passzentos volt hozzá.


2021. márc. 6. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
az obiban, vagy a praktikerben, esetleg barkácsboltban bátran kérheted. Sokatbadnaknel belőle.
2021. márc. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az okés, hogy bárhol kérhetem. De mi alapján kérjem?
2021. márc. 6. 18:00
 3/6 Noren1989 ***** válasza:
Ràkeresve 3/8-ad a lànc osztàsa, ahhoz 5mm körüli reszelőt ajànlanak.
2021. márc. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kata kata ***** válasza:
2021. márc. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mindentudó99 ***** válasza:
Elektromos láncélezőt vettem köszörűköveset nagyon jó.
2021. márc. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elektromos gép az összes pico láncos a reszelő max 4mm vagy még annyi sem.Ha 1.1-es pico akkor 3.5 mm ha 1.3 pico akkor 4mm
2021. márc. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!