Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Rozsdára festék?

Rozsdára festék?

Figyelt kérdés
Van itthon egy rozsdás radiátor. Ha lecsiszolgatom és veszek fehér festékszórót akkor ideiglenesen az jó megoldás? Latszatra.
2021. márc. 10. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Hammerite
2021. márc. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha jól eltàvolítod a rozsdàt és lefested, az nem csupàn làtszatmegoldàs, hanem meglehetősen tartós is.
2021. márc. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mindentudó99 ***** válasza:
És festés előtt kend át rozsdaátalakìtóval.
2021. márc. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A pergő állapotú rozsdát mindenképpen el kell távolítani. Radiátort radiátorfestékkel (radiátor zománc) kell festeni, az állítólag jobban bírja a magasabb hőmérsékletet.
2021. márc. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4-esnél pont!
2021. márc. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már nem működik. A fürdőszobában van és hát nem tudom nem értek hozzá mert csak 18 éves vagyok, de elég hanyag itt mindenki, és elég undorítóan néz ki, tiszta rozsda, aztán én gondoltam hogy veszek egy fehér festékszóró sprayt es átfujom. Köszönöm a válaszokat
2021. márc. 11. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!