Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol talalok magyarul zártszelv...

Szaszdave kérdése:

Hol talalok magyarul zártszelvények teherbirására vonatkozó táblázatos adatokat?

Figyelt kérdés

itt egy pelda mire gondolok, ezekben a doksikban anyagtipus, meret, forma es hossz alapjan talahatoak teherbiras adatok.

[link]



2021. márc. 14. 21:43
 1/3 Noren1989 ***** válasza:
Keresztmetszeti tényezőkre, màsodrendű inerciàra gondolsz?
2021. márc. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hat amit ebben az ausztral gyarto anyagaban volt, ott voltak pontos teheles(kN-ban) anyagvastagsag es gerendahossz alapjan, de ha mar olyan lenne amit emlitettel, a semminel az is jobb(abbol mar szamithato)Tudom ki lehet szamolni, csak nem tanultam ilyet, ezert jo lenne latni nehany pontos adatot, viszonyitaskepp.
2021. márc. 16. 08:31
 3/3 A kérdező kommentje:
illetve amit hasznosnak talaltam benne, hogy talaltam benne mukodesi erteket(service limit), illetve max hajlasi erteket (strength limit), amit jo latni a biztonsagi faktor miatt. Esetleg hazai gyartotol ezek elerhetoek pl. Dunaferr?
2021. márc. 16. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!