Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » 25-30 ezer ft körüli oszlopos...

25-30 ezer ft körüli oszlopos fúrógépek milyenek?

Figyelt kérdés

Pl.: Güde GTB 13/550


Nem konkrétan erről van szó, csak épp ezt másoltam ki a listából. Persze ezek a kínai csodák mind szinte ugyanazok átmatricázva, ezzel tisztában vagyok, de ilyesmi gépekről kérnék véleményt.


Még nem állok vásárlás előtt, nagyon messze van, csak egy kis időtöltésképp nézelődök/álmodozok neten. Még nem néztem nagyon utána, de állítólag a régi magyar gépek nem rosszak. Elsőkörben ilyenek után néznék, de mondják meg a nálam tapasztaltabbak, hogy mennyi különbség van a két "kategória" között!


Tehát:

Általánosságban milyenek ezek a 25-30 ezres gépek? Használható?

Ugyanígy kérdezem a magyar gyártmányokat is, ugyan abban nincs kétségem hogy használható lenne, de tapasztaltokra azért kiváncsi lennék.


Köszi! :)



2021. márc. 21. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is egy ilyen 500 wattos csodám van.

NEm erőssége a pontosság, de a ház körüli dolgokra pont elég.


100*100 szögacélt minden gond nélkül viszi lépcsős fúróval. De ésszel kell használni, vannak korlátai.

2021. márc. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Otthoni barkácscélra jók. Nem valami bonyolult szerkezetek, nem sok hibalehetőség van.
2021. márc. 22. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! És a magyar gyártmányokkal mi a helyzet?
2021. márc. 22. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!