Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Olcsón, megkövült szőnyeg?

Olcsón, megkövült szőnyeg?

Figyelt kérdés

Üdv!


Milyen olcsó anyaggal (pl. lakk?) tudnék szöveteket kikeményíteni?

Nem kell, hogy törjön, elég lenne egy merevebb, vízlepergető réteg is.


2021. ápr. 18. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Sokkal egyszerűbb eleve vízlepergetőset venni.
2021. ápr. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valóban sokkal egyszerűbb lenne, de te nem tudod, hogy mennyi kell, mire kell, mekkora kell, miért kell. A kérdésemre szeretnék választ kapni, nem arra, hogy miért nem jó. (Egyébként a sima szövetek ingyen lennének, de nem sorolom, miért így tettem fel a kérdést, ahogy).
2021. ápr. 18. 14:16
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lakkal az a baj, hogy hajlamos törni, repedni száradás után, és a repedéseken már be tud szivárogni a víz vagy más folyadék. Mindenképpen inkább valami gumiszerű kellene és inkább a szőnyeg alját bekenni, beitatni vele. Nem tudom mi a neve, de tudom hogy van ilyen anyag, száradás után olyasmi mint a lufigumi, felkenéskor pedig elég híg ahhoz, hogy beszívódjon. Festékboltban érdeklődj, mondd el a kívánalmaid, jhó eséllyel tudni fogják mire van szükséged.
2021. ápr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!