Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyik weboldalon erdems...

Morekamion kérdése:

Melyik weboldalon erdems rendelni barkács gépeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok csoport tagok!


Szeretnék segítséget kapni tőletek, melyik web oldalt ajánlanátok rendeléshez?

Igazából itthonra szeretnék gépeket vásárolni:

sarokcsiszoló, hegesztő, fúró stb


Olyan web oldalt szeretnék ahol közép kategóriás gépek vannak, nagy választék, kedvező áron


Köszönöm szépen a segítséget!



2021. máj. 12. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Én a múltkor az EMAG-nál vettem dekopirfűrészt, igaz, akciós volt, de 10 ezer Ft alatt ma már a hülyének is megéri.
2021. máj. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok mindentől függ. Ha csak 1-1 apróság, akkor a szállítás nagyon meg tudja dobni az árát, nem biztos, hogy megéri. Én ilyen meggondolásból többször vásároltam már (nemcsak barkácsgépet) a Tesco-ban is.

Árukereső sokat tud segíteni.

Webáruházak közül szerintem nagyon jó a zakanyszerszamhaz.hu is. Igaz, hogy az én közelemben van boltjuk is, de szerintem még szállítással is sokszor olcsóbb, mint más nagy helyen.

2021. máj. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt, ha az ember eleve tudja, hogy mit akar ill. ért is valamennyire egy gép megítéléséhez. Én nagyon régen vettem a Tescoban egy más akkor is nagyon olcsó kínai sarokcsiszolót (flex), eddig csak a vágólapot védő fém burkolatot kellett cserélni rajta, egyébként nagyon meg vagyok vele elégedve, fát, követ, vasat, betont is vágtam vele. Hasonlóan kellemesen érintett szintén Tescos univerzális rezgőszerszám, ami különleges és finom munkákhoz nagyon bevált (10 ezer alatt), igaz, a vele való munka eltér a megszokott fűrészekétől, meg kell tanulni, rá kell jönni a mikéntjére.
2021. máj. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!