Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kerítés régi festék leszedése?

Kerítés régi festék leszedése?

Figyelt kérdés
Elkezdett lepattogni a festék, ezért mind a kettőt elszeretném távolítani. Hőlégfúvóra gondoltam, de az nagyon sok idő. Kerítés anyaga:fa

2021. máj. 21. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Ugyanúgy fel kell csiszolni, mint ha fém lenne, csak nyilván sokkal kisebb erővel és finomabb csiszolóval, puha fánál ez trükkös. Utána lehetőleg valamilyen természetes olajjal újra kell kezelni és utána mehet rá új festék.
2021. máj. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sarokcsiszoló és négertárcsa. Nekem festéknél és rozsdánál ez vált be a legjobban. A fánál vigyázni kell vele, mert könnyen belemar, bár szőrös deszkát egész jól sikerült vele felcsiszolnom.
2021. máj. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha levehetők lécek,vagy teli deszka kerítés,akkor kézi szalagcsiszoló a gyors és egyszerű.
2021. máj. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én kromofágot kentem rá ecsettel. Néhány másodperc alatt felhólyagosodik a festék,és egy drótkefével szépen le lehet dörzsölni.
2021. júl. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
3000 forint/liter.
2021. júl. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!