Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Pécsen hol találok szakembert...

Pécsen hol találok szakembert aki javít fűkaszát?

Figyelt kérdés
2021. jún. 11. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
2021. jún. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy olyan hülyének nézel, hogy ezt nem próbáltam. Többet is felhívtam, de a leg korábban augusztus végén vállalták volna. Azért kérdeztem itt mert bíztam benne, hogy valaki tud ajánlani megbízható szerelőt aki vállalná is és lehet, hogy nem hírdeti magát. De úgy látszik, hogy a Gyakori kérdések erre nem alkalmas. Arra viszont igen, hogy észosztó bajnokok villogtassák a tudásukat.
2021. jún. 11. 13:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Maskor ertelmesebben tedd fel akerdest es akkor nem neznek hulyenek. Egy szoval se irtad h mar probalkoztal.
2021. jún. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna, hogy az előzmények is kellenek. Ha pedig valaki nem tud válaszolni a kérdésre akkor lapozzon, vagy nézzen hülyének nyugodtan, csak elötte vizsgálja meg saját magát.
2021. jún. 11. 14:38
 5/5 anonim ***** válasza:
2021. jún. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!