Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Számítógép portalanításához...

Számítógép portalanításához milyen kisméretű, de megfelelő nyomású kompresszort érdemes venni?

Figyelt kérdés
Kis helyre lehessen elrakni, legyen elég a nyomás porfújáshoz, és ne legyen drága, csak gépet fogok fujkodni vele. Köszi!
2021. júl. 24. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
2021. júl. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Minek ahhoz kompresszort venni? Nem tisztítasz olyan sűrűn PC-t. Amikor kell, veszel egy flakon sűrített levegőt, bőven elég 2 - 3 tisztításra. Nálunk a szervizesek ilyennel járnak kiszállásra.

[link]

2021. júl. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A sűrített levegőre azt mondják, hogy a hajtógáz páraként kicsapódik, és azt gondolom, hogy ez nem hülyeség. Profik nem takarítanak azzal gépet, ha csak nem akarják kockáztatni, hogy tönkremenjen.
2021. júl. 24. 18:17
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Hát, nálunk azért elég profik vannak ( egy nagy márka országos szervizhálózata), de te tudod. Csak segíteni akartam.

[link]

2021. júl. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó. Te mit mondasz. Kicsapódhat pára vagy szárazjég a hajtógáztól, vagy nem?
2021. júl. 24. 18:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 Az csak akkor igaz, hogyha közvetlenül közelről fújsz vele. Egyébként szerintem újratölthető palackot érdemesebb venni hosszú távra, igaz 10k, de bármennyiszer újratölthető utána kompresszorból.
2021. júl. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én itthon legalább 10 éve ezt használom, mikor évente egyszer megtisztítom a gépet. Eddig semmi gondom nem volt vele. A szervizeseink naponta tucatnyi gépnél használják, országszerte - még soha sem volt belőle probléma. Én nem érzékelek kicsapódást, de ha van is, az elpárolog mire a gépet összerakom és újra üzembe helyezem.
2021. júl. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kompresszort, hanem fújót kell venni PC portalanításra. Az egész családét ilyennel ápolom: [link]
2021. júl. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!