Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Amelyik hirdetésben segítséget...

Amelyik hirdetésben segítséget kérnek és odabiggyeszti hogy Nem horror áron, arról mit gondolnak? Nekem spec hogy esze agában sincs megfizetni normálisan a melót.

Figyelt kérdés

Ja és a legszebb hogy olyanok keresnek munkást ahol láthatóan nincs pénzhiány.

A Nem horror ár, az eleve azt mondja hogy nem foglak jól megfizetni előre szólok.


2021. júl. 26. 07:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod
2021. júl. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Alapban egy hülye.

Hogy kinek mi a horrorár, azt mindenki maga dönti el.

Ami nekem az, vagy nem az, az a szomszédomnak még lehet, hogy nem az, vagy az.

2021. júl. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség beleírni, de szerintem az ok, amellett amit írsz (és biztos van ilyen is), hogy sok hiéna próbál lecsapni az ilyenekre. Mert látszólag nem ért hozzá, ezért még ő lesz nagylelkű, hogy segít és cserébe legombolja a segítségkérőt. Szóval a látatlan bizalmatlanság valahol
2021. júl. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az az érdekes hogy van is jelentkező az ilyen hirdetőkre.

Olyan szánalmas amúgy hogy a munkást nincs kedve megfizetni minden más szórakozásra meg van pénz.

2021. júl. 26. 13:34
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
De miért foglalkozol ilyenekkel egyáltalán??
2021. júl. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 mindentudó99 ***** válasza:
25%
Mi ebben a probléma? Tegyük fel keres valaki fűtésszerelőt és egy facebook csopportban így keres: nem horror áron dolgozót keres. Nyilván a szerelők se egy árban dolgoznak.
2021. júl. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kinek mi a horror ár?

Mond a szerelő tizet mire a megrendelő:Hű de sok nem is gondolta volna hogy ez annyi....

Mire a szerelő : igaza van akkor én fizetek

2021. júl. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok érdekelt a témában, csak sok az ilyen "fizetéskérők kíméljenek" szöveg. A facén ráadásul sokakat ismerek is egyes csoportokban, és bicskanyitogató ez a szöveg.
2021. júl. 28. 06:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem a közösségi oldalakon élnéd az életed, nem találkoztál ilyenekkel és nem idegesítenéd magad
2021. júl. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jaj már, nem kell ott élnem az életem, hogy képben legyek mi történik a városunkban. Vannak amikről csak ott értesülhet az ember. Mutass olyan embert aki nem tagja vmi közügyi csoportnak.
2021. júl. 28. 06:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!