Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyire lehet ezt a házat...

Mennyire lehet ezt a házat nehéz elkészíteni?

Figyelt kérdés

[link] (0:00-3:00)

Berninek



2021. aug. 18. 16:25
A kérdező szavazást indított:
Nagyon bonyolult
Nem túl nehéz
Könnyű
Átlagos
12 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha minden szerszámod és anyagod megvan, amit a videóban látsz és nem vagy annyira béna, hogy ne tudjad használni azokat, akkor egyáltalán nem bonyolult.
2021. aug. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez így elég sz.r, hogy a padlószinten bennehagyták a térközöket, én azt még kipótolnám anyaggal. Plusz egy felületkezelés is kellene az egész fának, mert ez ilyen formában egy-két felhőszakadás után szétázik. Ha földes talajra van téve, akkor alulról is magába szívja a nedvességet és korhadni kezd. Amúgy jó ez a ház, de ilyen DIY videóknál mindig számíts arra, hogy a valóságban mégsem lesznek annyira praktikusak, mint a videóból látszik.
2021. aug. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezt akartam írni mint a 2-es! Garantált, hogy a kutya lába belecsúszik, beszorul a résekbe.

Egyébként ha követed a videót, kiegészítve a 2-es észrevételeivel, akkor nem egy nagy durranás, ha van hozzá érzéked és szerszámod.

Mondjuk én biztos nem csinálnék teraszt, mert ha van valami gond (betegség) nem tudom hogy húzkodod ki a ház sarkába bújt kutyát.

2021. aug. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 apababa ***** válasza:
65%
Egy ház építése gyakorlatilag sok kis egyszerű munkafogás összesége . A leglényegesebb hogy tudd ezek sorrendjét.
2021. aug. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! A padlón a réseket egyébként is kiakartam ,,javítani". Még azt szeretném megkérdezni, hogy az alapanyagokat be lehet-e szerezni az OBIban?
2021. aug. 19. 16:24
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de készülj fel rá, hogy a raklap ott rohadt drága. 8-10e Ft. a darabára. Tüzép telepeken kb. a fele szokott lenni.
2021. aug. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!