Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Férfiakat kérdezem, hogy mik...

Férfiakat kérdezem, hogy mik azok a dolgok, szerszámok bármi eszköz ami jól jönne, de általában nincs? Mind asztalos munkáknál, villanyszerelő munkáknál, hegesztő, kőműves, bármi..

Figyelt kérdés
A páromat szeretném valami hasznossal meglepni, igazi ezermester de nem tudom hogy mi lenne az igazi. Mondjatok dolgokat hátha lesz olyan ami nincs neki és amúgy jól jönne
2021. aug. 23. 20:44
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ja és autós szerszámok is lehetnek. Pl láttam ilyen olajszűrő leszedőt. Most hogy az értelmes meg hasznos-e azt nem tudom.
2021. aug. 23. 20:56
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Munkásgatya,ceruza.
2021. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
én sokszor egy géppisztollynak örülnék a legjobban, de sosincs kéznél egy
2021. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nekem pl jó ideog hiànyzott a multiméter. A villanyszerelést csak van-nincs alapon csinàltam,fàzisceruza hasznàlatàval.
2021. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Noren1989 ***** válasza:
69%
*ideig
2021. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
62%

- valami icipici de rohadt erős fényű zseblámpa, akár teleszkópos vagy flexibilis nyélen

- sebészeti érfogó, csipesz, szike

- akksis csavarozó, fúró

2021. aug. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
52%
power bank (külső akkumulátor telefonhoz)
2021. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%

Kb 200 dolgot tudnék felsorolni ezekben a szakmákban.

De!

Mivel fogalmad sincs ezekről a dolgokról, nagyon csúnyán mellé tudsz nyúlni, így a "köszönöm szépen drágámtól", el tudsz jutni a "dugd fel magadnak a szarodat" kategóriához is. (picit nyes volt, bocs, de ez az igazság)

Én inkább mást javasolnék, valami személyesebbet, ami kettőtökről szól, nem az ő munkájáról/hobbijáról.

Ha mindenképpen a szakmájához kapcsolódó ajándékot szeretnél, azt vele is meg kell beszélni.

Könnyen lehet, hogy olyat vennél neki, ami már van, vagy olyat amit nem tudna használni.

Hobbija nincs? Pl horgászat. Vagy kerékpározás. Olvasás... Vagy bármi, ami nem függ össze a munkájával?

2021. aug. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkus fúró/csavarbehajtó akkuval és töltővel (Lidl)


Autós indításrásegítős akkutöltő. Gyakorlatilag be tudja róla bikázni a kocsit szükség esetén a sivatag közepén is.

2021. aug. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, nagyon jókat írtatok. Közben meg lett a nyerő meg is rendeltem. Az erős fényű teleszkópos lámpa nyert. Mágneses véggel. Autó szerelésnél biztos hogy sokszor jó lesz neki mert mindig gond volt hogy nem lehet a kisebb helyekre normálisan odavilágítani. Ráadásul mágneses, ha valami csavar beesne. És ilyenje tényleg nincs. De a többi ötlet is szuper volt. Köszönöm! :)
2021. aug. 23. 21:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!