Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Első láncfűrésznek szerintetek...

Első láncfűrésznek szerintetek érdemes 30 ezer alatt Daewoo benzinest venni, vagy egy hasonló árú elektromos jobb vétel lenne?

Figyelt kérdés

Kis gyümölcsfák kivágására, néha egy kis gallyazásra lenne használva, nem futna sokat. Daewoo két év garanciát ad ami azért bizalomgerjesztőnek tűnik. Vagy inkább egy kis Hecht elektromos hasonló áron?

Minden tanácsot szívesen fogadok.


[link]


2021. szept. 4. 23:11
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
😆😂
2021. szept. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 mindentudó99 ***** válasza:
Hecht márkát néztél egyébként azt mondják nem rossz. Alkatrész szervíz van. De akkor inkább benzineset 38ezerért [link] Az egyéb olcsó gépeket hagyd inkább megjártam már én is ilyenekkel. Csupán a szerencsén múlik milyet fogsz ki. De néha nyesegetni a belinkelt gép biztosjó. Nagyon régen volt elektromos nekem. De hát nem az igazi. Ereje volt kertben meg hulladékot összevágni is csak hát a kábel azt nem szerettem.
2021. szept. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Én is azért húzok a benzines felé, elég nagy a telek, meg hát szeretem is a gépeket.
2021. szept. 5. 09:58
 4/21 anonim ***** válasza:
39%
De most azért ilyet nézel, mert nincs pénzed, vagy mert első lancfűrész? Mert ha utóbbi, akkor inkább vegyél egy tisztességes, márkás fűrészt, sokkal könnyebb, nagyobb élmény dolgozni egy Stihlel pl, mint egy kínai izével.
2021. szept. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Sajnos a Daewoo egy nagy hulladék a kerti gépek terén.

Miután látom a szomszédokat, hogy mennyit kínlónak az állandóan ledöglő, vagy be sem induló benzines gépeikkel én a kábel ellenére is maradok az elektromosnál, ami már tízenezrekért is kapható.

Szinte nincsen ami elromoljon rajta.

A benzinesnél meg lehet hordani hozzá az üzemanyagot, kínlódni az indítással, és kiönteni a maradék benzint mert jövőre tönkre megy.

2021. szept. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

Mire a szomszédom egyáltalán beindítja a benzines fűnyíróját, addigra én már le is nyírom a sajátomat.

De többször volt már, hogy én már régen készen voltam, amikor ő még mindig csak a k.anyázásnál tartott.

A láncfűrészek is kínai gagyik.

2021. szept. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
63%

6os

Hát ha gagyi szart vesznek, amit nem tartanak karban, akkor így van. Te amíg kihúzod a kábelt a fűnyiródhoz, én már levágtam 20-30 m² füvet, mert az enyém 1 rántásra indul.

Amúgy is a kérdésben láncfűrészről van szó.

2021. szept. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

"az enyém 1 rántásra indul"


Akkor rántsál rá.

2021. szept. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Na itt is van még melegében a válasz, hogy miért 100x jobb egy elektromos gép, mint az örök kínlódás egy benzines géppel.


https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__kert__11339857-vettun..

2021. szept. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ha meg tudod oldani a vezetékkel , akkor csak elektromost vegyél.

Ha nem akkor jöhet a benzines.

Nekem olcsó elektromos van és nincs baja sose.

De a benzinesre ez nem mondható, ott csak a márkás, drága ami jó.

STIHL amire azt mondják hogy tartós, a többi kinai az nagyon vacak.

2021. szept. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!