Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szeretnék Makita vagy más...

Szeretnék Makita vagy más egyéb hasonló minőségű szerszámkészletet vásárolni, melyikkel járnék a legjobban?

Figyelt kérdés

Makita P-90532, Makita E-10883

Igazából ez a két megoldás is jónak tűnik, de kíváncsi vagyok olyanok véleményére, akik használnak ehhez hasonló készleteket, hogy mennyire állja meg a helyét autószerelésnél. A saját autómon mindent igyekszem megjavítani, talán a futóműnél vannak a "legvészesebb" csavarok, oda igazából 8-as kulcstól egészen 19-22-ig bármi kell, szóval örülnék egy olyan készletnek ami legalább 200 darabos és viszonylag minőségi cuccokból állnak, nem okoz gondot nekik egy 20 éve meg nem mozdult csavar kihajtása.

Ha van ehhez hasonló márkás szerszámoskészlet, ilyesmi áron, az is érdekelhet.



2021. szept. 24. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Amennyiben csak a saját autódat javítgatod, ahhoz teljesen felesleges egy 200 db-os készlet.

A szükséges szerszámok mennyiségét viszont az autószerelő tudásod határolja be vagyis, hogy egyáltalán mi az aminek a javításához értesz.

Ráadásul -szinte- minden autóhoz szükségesek speciális szerszámok melyek nincsenek benne ezekben a készletben.

2021. szept. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy 20 éve meg nem mozdult csavar kihajtása nem csupán a szerszám minőségén múlik. Vagyis hiába van drága szerszámod, ha fizetned kell érte, mert csak ott tudják leszedni ahol gázzal meg tudják majd melegíteni.
2021. szept. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oda kellett volna írnom, hogy vannak egyéb szerszámaim is, nekem most csak a racsnis kulcskészlet fontos, fogóim, kalapácsaim, meg egyéb szerszámaim is vannak. Eddig apám garázsában csináltam ezeket a dolgokat, egyáltalán nem újdonság az, hogy mi kell egy autó szereléséhez, nem ebben kértem tanácsot.
2021. szept. 24. 10:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Dugókulcs készlet néven keress rá, ha dugókulcs készletre van szükséged. KS-Tools és BGS Technic készletek vannak 40-50 eft-os áron, 1/4-3/8-1/2 col hajtással, mindenféle bitfejjel. Nem tudom hogy a Makita milyen minőség ezekben a kombinált készletekben, gondoltam írok alternatívát.
2021. szept. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Az ilyen beállt csavarokhoz a kézi ütvecsavarozó jó.

Makita kéziszerszámait nem ismerem, de minőséget inkább az erre jobban szakosodott gyártóktól vennék.

Béta king toni, yato, Bahco,

2021. szept. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A yato yt 38841 is felkeltette az érdeklődésemet, értékelések alapján jó ez is.
2021. szept. 24. 12:02
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nyilván nagyon profi márkák, de hobbiszintű szerelésre olyan nem letezik, hogy egy Makita ne legyen jó, sőt.
2021. szept. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Yato otthonra jó, és jó árba is.
2021. szept. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!