Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ár/érték arányban melyik...

Ár/érték arányban melyik szerintetek a legjobb fúró jelenleg?

Figyelt kérdés
Igazából egyéni tapasztalatok érdekelnének. A konkrét ár nem is lenne most kérdés, nem akarom a legdrágábbat venni, és nyilván a legolcsóbbat sem, de magyar emberként nyilván fontos a spórolás, ha lehet jó minőséget kapni olcsóbban.

2021. szept. 29. 21:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Bocsi, kifejtem akkor jobban. Nem napi munkákra kellene, eddig családon belül kölcsön gépekből megoldottam, de most már kellene egy saját is, de csak alkalmi, könnyebb melókra. Parkside-ot megemlítettem ismerősömnek, aki azt mondta,hogy a mostani lidl-ös akciónál volt olcsóbban is már, eléggé meglepett.
2021. okt. 5. 22:12
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy volt de egy sokkalta gyengébb minőségű, meg volt jóval drágább is ami már szénkefe nélküli volt. A mostani ha még van belőle egyáltalán, egy közepes minőségű, de jól használható gép és az akkuja is igen hosszú ideig bírja, természetesen a használat függvényében.

Ha szart akarsz akkor vedd az olcsó 12 V-osat.

Ha meg jót akarsz, akkor vedd a 20 V-osat és ne kérj tanácsot olyan ismerőstől akinek fontosabb a szarrágás, mint egy normális, használható fúrógép.

2021. okt. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én azt az elvet tartom mindenben, hogy egy gép képességeit inkább ne lehessen kihasználni, minthogy kevés legyen, ha mégis szükség van rá!

Amúgy én ezt a DeWalt akkus fúró-csavarozó szettet nézegetem, lágyan 27, keményen viszont 70 Nm nyomatékkal! Jó márka, komplett szettben + képességeihez mérten is szerintem "aprópénz" érte!

[link]

2021. okt. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#13: ez egy ipari szerszám, teljesen felesleges otthoni alkalmi használatra. Én fel évig vartam anno a Lidl akciót, nem volt :) Úgyhogy vettem egy makitát a linkelt DeWalt árának feléért
2021. okt. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
78%
60-70 ezret kifizetni erre szerintem felesleges ha nincs rá valós szükség. Én eddig az akciós, akkuval együtt 14 ezres Lidl parkside fúróval is fel tudtam fúrni polcokat, TV fali tartót stb ami itthon kellett.
2021. okt. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

47 Nm-es Parkside akkus fúróm van. A 2 Ah-ás kis aksival is közel 100 önmetsző csavart tudtam betekerni tegnap, 3 mm vastag zártszelvénybe egyetlen feltöltéssel.

Ráadásul mindössze 10ezer Ft körül volt csak az ára .

Az akkut és töltőt nem számolom hozzá, mert ugyanazt használom az akkus flexhez és az akkus sövénnyírómhoz is.

2021. okt. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!