Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Praktiker vagy OBI?

Praktiker vagy OBI?

Figyelt kérdés
Ha csak a kettő közül választhatnál?

2021. okt. 9. 22:28
A kérdező szavazást indított:
OBI
Praktiker
34 szavazat
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Én a Praktikert preferálom, mert minőségibb termékeket árulnak és nagyobb a választék is.
2021. okt. 9. 22:28
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
Ez is az is.
2021. okt. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
Ha lehet egyik se. Volt amit durván 2,5 szer drágábban adtak mint az itteni vaskereskedésben.
2021. okt. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%
Tökmindegy, járok mindkettőbe, amelyik épp útba esik abba megyek be. Nincs szignifikáns különbség.
2021. okt. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
#4-esnél a pont.
2021. okt. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Csak a színvilágban van eltérés, az egyes gyártmányokat tekintve meg megegyeznek egymással. Hagyományos ék alakú fém kalapácséket a Praktiker hirdet, az OBI-ban csak hengereset lehet kapni.
2021. okt. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

"egyes gyártmányokat tekintve meg megegyeznek egymással"

Hát nem tudom mire gondolsz, de nálunk az OBI-ban olyan ócska szalagokat lehet venni, hogy nekem sül le a bőr a képemről. A szigetelőszalag elmálik, a maszkolószalag nem ragad és ilyenek... Praktikerben ilyen ócskát még nem kaptam, de az is igaz, hogy drága, szóval nem mondom, hogy isteníteni kell. Van néhány minőségi termék, ami a Praktikerben is van, csak az OBI olcsóbban árulja, de ennyi pozitívum van, amit el tudok róla mondani.

2021. okt. 10. 18:04
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Régebben úgy voltam vele, hogy minőségre ugyanolyan jók a termékeik, de árban az OBI jóval drágább, Praktiker megfizethetőbb. Mostanra viszont már az OBI-nak is reálisabb árai vannak, sokkal kiegyenlítettebb a dolog! Bármiről legyen szó, megnézem a design-t, hogy mi tetszik leginkább, és azt veszem meg, áruháztól függetlenül, valamit itt, valamit ott!

2016-ban vettük a mostani házunkat, 62 m², és a komplett belső felújításhoz összesen 800-850 ezer Ft körül vásátoltunk be a Praktikerben. Fürdőszobabútor, konyhabútor, étkezőasztal - jól összeszerelve elég stabil, masszív darabok! "Brunello" járólap 1300 Ft/m² volt akkor - silány minőség, jónéhány darab már kopott a széleinél, és repedezett!

2021. okt. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell választanom, van mindkettő.
2021. okt. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
68%
Obi, de csak azért, mert az van közelebb.
2021. okt. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!