Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Régi, hagyományos Salgótarjáni...

Stefan91 kérdése:

Régi, hagyományos Salgótarjáni Tea Tűzhelyhez hányas átmérőjű füstcső/könyökcső kell? 118 vagy 120-as?

Figyelt kérdés
Nem Salgó (azaz gondolom az, de ezalatt úgy értem NEM ÚJ márkájú, hanem tényleg a régi, hagyományos Salgótarjáni felirat van rajt) nem is Wamsler márkájú, se újabb tea tűzhelyről beszélünk!

2021. okt. 12. 20:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Megjegyzem elsősorban olyan személyek szíves válaszát várnám kik ismerik, ne adj Isten használnak/használtak is hasonlót! Tolómérőm nincs, centim van, mindezek ellenére az Önök véleményére lennék kíváncsi. Én amit mértem 117,5 fél tehát az nem jó, épp ezért is kérdezek itt! Köszönöm szépen!
2021. okt. 12. 20:37
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkoriba a 118 volt a szabvány, kályhákhoz és tűzhelyekhez. Az egyenes és a könyök rész sem egyforma a két vége, hogy egymásba illeszthetők legyenek.

A kályha csonkjára a vastagabb végét teszed, a vékonyabb részére a következő vastag részt illeszted. Így a kürtőig.

2021. okt. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 117,5 a vékony vége. Még azt hozzá teszem.
2021. okt. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm az információt!
2021. okt. 19. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit.
2021. okt. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!