Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A King Tony szerszámok vagy a...

A King Tony szerszámok vagy a Toptul szerszámok a jobb minőségűek?

Figyelt kérdés

2021. nov. 4. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Még vagy 20 márkát fel lehet sorolni, melyik a legjobb?. Mindegyik képvisel egy kategóriát, azon belül inkább ár-érték arányt néznék, de az sem sok van.
2021. nov. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló minőség, én azért vennék King Tonyt mert több helyen elérhető.
2021. nov. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
King Tony
2021. nov. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez a Toptul szerintem eléggé noname lehet, legalábbis én még sose hallottam róla, meg szerintem vannak még így mások is, tuti nem kockáztatnék ilyennel! A King Tony viszont széles körben eléggé ismert márka, és szerintem nem véletlenül, a marketing mögött általában jó minőség is áll, szóval ha csak ezek játszanak, akkor egyértelműen a King Tony-ra szavazok!
2021. nov. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es autószerelői körökben eléggé ismert/elismert márka a Toptul szerszámmárka is. Ez is tajwani gyártó csakúgy, mint a King Tony és a Jonnesway. Mondjuk a Toptul cég később kezdett el kéziszerszámokat gyártani, mint pl. a King Tony.
2021. nov. 14. 09:57
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem a 4-es vagyok, de ez a Topul nekem is csak halványan dereng, hogy mintha hallottam volna róla. Nincs tapasztalatom vele.

King Tony szerszámaim viszont vannak. Szerintem elég strapabíró. Itthoni használatra időnkénti szerelgetésekre tökéletes. És még a viszonylag megfizethető kategória. Munkahelyemen mikor jönnek gépeket szervizelni, náluk is szoktam látni ezt a márkát.

Jonnesway kiegészítőim is vannak. Azokat is szeretem.

Legutóbb egy Gedore készletet vettem. Nem a kék iparit, annak horror ára van, hanem a piros otthoni használatra szántat. Már ez sem echte német, hanem szintén Kínában vagy Taiwanon gyártatják. De szerintem nem rossz, érzetre sem gagyi.

2021. nov. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én meg a 4-es vagyok, és az összes ismert és jó minőségű márkában nézelődöm, hogy azokon belül ár-érték arányban a legtöbbet/legjobbat kapjam a pénzemért! Jelenleg amikkel szemezgetek, az 2 Hitachi szerszámkészlet és még külön egy Extol csillag-villáskulcskészlet.
2021. nov. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
#4 Csillag-villásból ne Extolt vegyél. Inkább nézz Kraftmannt, de még az Oaykay is kevésbé nyúlik. Ha pedig van keret Format Plus, ár/értékben nagyon jók.
2021. nov. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8-as, köszi, ezt jó tudni! :) Rájuk néztem most, és a Format már eleve azért is kiesik, mert nincs belőle legalább ilyen széles tartomány, mint a másikakból (25 részes, 6-32 mm), így nem éri meg szerintem!
2021. nov. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
7-es, itt van pl. egy 26db-os Toptul csillag-villás kulcskészlet. Olcsóbb, mint a King Tony, de az Extol-tól minőségibb cucc. Mondjuk kb. dupla áron is van. [link]
2021. nov. 17. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!