Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Az olvasztott viaszt mibe...

Az olvasztott viaszt mibe tudnám belerakni, hogy gyertya legyen belölle?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hogy kell elkészíteni, csak azt nem tudom mibe rakhatnám bele. Pár boltban láttam ilyen gyertyatartót, de az túl kicsi lenne.

2021. nov. 14. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen edénybe, ami kibír forró vizet is. Én porcelán mélyfalú kistányérba (ilyen gyömülcskompótos tányérka) öntöttem régen, vagy joghurtos pohárba, vagy fémbögrébe, mikor milyen formájú volt a cél. A joghurtos pohárnak hajtottam két szál drótból kengyelt, azt rátettem a kisfazékra mint egy fedőt, a közepére hajtottam egy lyukat, abba ment a joghurtos pohár. Jól felfeküdt a kengyelen a pereme, a fazekat meg megtöltöttem vízzel. Így ahogy beleöntöttem a viaszt a pohárba, az szépen elsüllyedt a fazék hideg vízbe, így nem tudott deformálódni a viasz hőjétől.

Légy kreatív, erről szól az egész :)

2021. nov. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy csinálsz saját negatívot. Vannak minőségi hőálló szilikonok.
2022. jan. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!