Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Nagyon jó, de azért még nem...

Nagyon jó, de azért még nem horribilis árú ragasztópisztoly?

Figyelt kérdés
Anyukám szeret kézműveskedni, és hallottam panaszkodni, hogy rossz a ragasztópisztolya. Nem értek az ilyesmihez, úgyhogy nem akarom csak megvenni a legdrágábbat, hogy aztán kiderüljön, hogy nem is éri meg az árát. Ti milyet ajánlotok és hol tudom megvenni? Karácsonyra lenne. Előre is köszi a segítséget!

2021. nov. 27. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy most épp van-e, de a Lidl-ben egész jót lehetett kapni tavaly, és elég sok betétet is adtak hozzá.


[link]

2021. nov. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez nem tűnik rossz ár-érték arányúnak....


[link]

2021. nov. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem pattex van, fényévekkel jobb a kínai noname pisztolynál.


[link]

2021. nov. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Parkside-os cuccok - ha a Lidl-ben épp nem találod meg, ami kell -, akkor emag vagy jófogás!

[link]

Akkus, nem akad el a vezeték örökösen az asztalban, nem rántasz le vele semmit sem... Dokkolós ahogy látom, úgyhogy amíg leteszi, addig tölt. Hogy milyen, azt nem tudom, de a parkside-os gépek sosem szoktak sz-rok lenni!

2021. nov. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A párom is kézműves, és rendszeresen használ ragasztópisztolyt. Volt először egy gagyi, aztán vettem neki a Lidl-ben egy Praksidot, ami kb 2 évet ment, mielőtt elpusztult. Garanciában kicserélték, de amíg ez elintéződött vettem neki egy Stanleyt. Ég és föld a kettő, mióta kezébe vette a Stanleyt, nem is kell neki más. A Praksidban az nem tetszett neki, hogy folyamatosan után csöpögött, meg folyt belőle az anyag ha lerakta. [link]
2021. nov. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem a neten, ragasztópisztolyból ez a legnépszerűbb modell, és *talán nem véletlenül!

[link]

*Talán, mert másmilyennel nincs tapasztalatom, de nálunk bent a cégnél is ilyen van, és nagyon jó!

2021. nov. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!