Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Inverteres hegeszetőkből van...

Inverteres hegeszetőkből van ajánlott és kerülendő márka?

Figyelt kérdés
Belépő szint, 30ezer körül
2021. nov. 28. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
30 ezerért teljesen mindegy milyen márkát veszel.
2021. nov. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mind rossz annyiért?
2021. nov. 28. 19:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mondtam hogy rosszak, de nagy csodát nem kell várni tőlük. 2,5-ös rutilost elviszik, otthon kerítést heftelni jó, az kb ennyi. Folyamatos hegesztést biztos nem bírják, és semmi letapadásgátlás, gyújtáselősegítés nem lesz benne, vagy ha írják is hogy van akkor kamu. Ha nem kell komolyabb hegesztéshez, akkor azt az évi pár pálcát kibírja, biztos jobb mint egy 15 ezres gagyi trafós. Amit már otthon is jól használható, bázikussal is, olyan 50-60 ezer körül indul, profi ipari, meg 120-tól kapható.
2021. nov. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez most még akciós és otthonra tökéletes:


[link]

2021. nov. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt én is néztem, illetve a 170-es verziót is
2021. nov. 29. 09:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénz, akkor a 170-es még jobb választás. Annak már nem akadály a vastagabb anyagok hegesztése sem.
2021. nov. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!