Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Öntapadós bútorfólia alá...

Öntapadós bútorfólia alá milyen ragasztót tehetek még, ha biztosabb eredményt szeretnék?

Figyelt kérdés
Van pár igen kacifántos rész, amit sok darabból tudok csak lefóliázni, az ilyeneknél milyen ragasztót használhatnék a széleken, hogy erősebben tartson?

2021. nov. 29. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Minthogy a fólia hátoldalán gyárilag ott a ragacsos réteg, bármit használsz, annál erősebb nem lehet.

Legfeljebb a felület tökéletes előkészítésével kihozod a ragacsból a maximumot, de szerintem ne legyenek illúzióid: hamarosan elkezd elmászni, leválni, ezeket a fóliákat nem az örökkévalóság számára készítik. Talán sík felületeken, takart éleknél lehet tartós eredményre számítani.

2021. nov. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Remekül lehet formázni hajszárítóval.

videón Fóliás Juci megmutatja.

2021. nov. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Foltbenzint! Takarítsd le vele vegytisztára a felületet.A hajszárítóval betunkolt műanyaggal az lesz a gebasz, hogy mivel ígyis-úgyis össze fog húzódni a cucc, frankón el fog emelkedni, elhúzza magát. Ha csak magától hagyod akkor ennek jóval kisebb lesz az esélye. A melegítéssel a ragasztót is gyengíted, emlékezz arra, hogy ha el akarsz távolítani öntapadót akkor a hajszárítóval melegítés mindig a legelső módszer...
2021. nov. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ma 18:47

Te miről beszélsz? Milliom hajlítás van a fa tálalő szekrényemen és az íveket hajszárítóval melegítettem, úgy tudtam tökéletesen rátenni a fóliát. A mai napig tart.

2021. nov. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ragasztót teszel alá, látszódni fog ez a plusz anyag. Elég a fólia ragadóssága.
2023. szept. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!