Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Deszkába fúrt lyukra belülről...

Deszkába fúrt lyukra belülről élfólát lehet tenni? Ha igen minimum mekkora átmérővel és hol vállalnak ilyent?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van irodai asztalokra műanyag gyűrű, ahol a drótok kijönnek, de nekem olyan megoldás kell, aminél nincs a síkból kiálló perem!

2022. jan. 2. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lapszabászatban nem fognak ilyent elvállalni, mert nincs az a gép ami furatba rápréseli neked az élzárást. Otthon megpróbálkozhatsz vele, mert vehetsz méterben vékony hőragasztósat, aztán az asszony hajsütővasával rámelegeíted.
2022. jan. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bepattintós kédert bele lehet marni.
2022. jan. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nekem nem a vékony, hanem a vastagabb élfólia kéne

kéder nem tudom mit jelent

2022. jan. 3. 13:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt javasolnám, hogy ragassz bele egy olyan műanyag csövet, aminek az átmérője pont beleillik. Ebben az esetben persze a lyukat a cső átmérőjének megfelelően kellene kifúrni. Persze az is megoldás, hogy egy nagyobb átmérőjű, kissé rugalmas csövet hosszában felréselsz olyan szélességben, hogy a szélek a furatba dugás során éppen összeilleszkedjenek. A kiálló végeket meg le lehet vágni.
2022. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eskü felakasztom magam [link]
2022. jan. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!