Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » 4,40x4,60-as szobába 4db....

4,40x4,60-as szobába 4db. spot lámpát szerelnék. Jó erős fényt adnak. Csak azt nem tudom eldönteni,hogy a saroktól milyen messze legyen. Valaki,valami tipp?

Figyelt kérdés
2022. jan. 7. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy szimmetrikusan legyenek, szerintem a berendezéstől függ. Külön-külön kapcsolhatóra csinálnám meg. A nagy fényerő se feltétlenül jó egy szobába. Nekem itt most egy pár W-os olvasólámpa ég összvissz, elég.
2022. jan. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

4 spot az baromi kevés lesz egy akkora szobába.

Vakítani ugyan nagyon fog, de kb az egesz szobába sötét lesz, és a plafon is totál sötét lesz.

2022. jan. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Középen lesz még egy nagyobb lámpa vagy csillár,ami külön kapcsolódik
2022. jan. 8. 07:26
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tudom a spotokat hogyan osszam el,inkább a sarkokhoz legyen közelebb,vagy a szoba közepéhez,vagy mondjuk félúton a sarok és a középpont között,hogyan lenne jobb
2022. jan. 8. 07:29
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szöget számolj! Spot lámpáknál megvan adva hány fokos szögben világítanak. A belmagasságot Te tudod, ez alapján lehet szöget számolni.
2022. jan. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csillár vagy lámpa lesz középen, akkor én inkább egy LED szalagos rejtett világítast raknék körbe, fényerőszabalyzóval.
2022. jan. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!