Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan lehet elvezetni a...

Hogyan lehet elvezetni a gázkazánból kiálló csapot?

Figyelt kérdés
Gázkazánunk van és kiáll belőle egy ilyen kis cső féleség amiből csepeg a víz. A csempére csepeg, amit már szinte megevett, ugyanis nem tiszta víz csepeg belőle. Moyt jelenleg, hogy ne marja tovább a csempét, egy kicsi vedret tettünk alá. Hogyan lehet az ilyen csapot/kifolyót elvezetni? Hogy ne oda csepegjen? Gondolom a falon kívűlre nem lehet mert elfagyna. Nagyon nem értek ehhez, csak így tudtam elmagyarázni, remélem valaki tud segíteni.
2022. jan. 24. 08:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Gondolom kondenzációs kazán lehet és a kondenzátum csöpög belőle. Nem tudom milyen helyiségben van felszerelve. Ha vizes helyiség, van lefolyó, akkor legcélszerűbb oda. Ha nincs, akkor marad a vödör és időnként üríted.
2022. jan. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A kád sem lenne megoldás mert akkor a kádat enné meg, igen kondenzvíz, ez csepeg sajnos. Van hogy ha engedjük a vizet akkor több lecsepeg, egy éjszaka alatt tönkre vágta a csempét a lecsepegő víz.
2022. jan. 24. 10:06
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy tömlővel elvezetnéd közvetlenül a lefolyóba, az sem megoldás?
2022. jan. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nagyon sok jön belőle?

A Hajdu bojlerekhez van ilyen falra fúrható kis valami, mint egy fogkefe tartó, abba lehet tenni a kifolyót. De méretileg nem túl nagy.

2022. jan. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

De nézd csak, van olyan ami a csatornàba köthető bele. Nincs ott lefolyó?


[link]

2022. jan. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez is egy megoldás, ilyenre én is gondoltam. De ha nincs egy plusz lefolyó kiállás a falban, akkor gondolom nem akarja utólag bevésni.
2022. jan. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom, erre a problémára hosszútávú megoldás kell… Ha nem vödörbe akarja folyatni akkor hozzá kell nyúlnia.
2022. jan. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, ez igaz.
2022. jan. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Ki szerelte fel?🙈

kondenz szivattyúval el kell vezetni

Biztos hogy van ott más baj is.

Kérdező te szerelted fel?

2022. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem, szakember szerelte ráadásul az egyik legjobb. De fogalmam sincs miért nem lett elvezetve, én úgy tudom ki kellene vésni a helyet hozzá. De hívok valaki mást, akkor hátha tud kezdeni valamit a kommenteitek alapján, megkérdezem. Köszi a segítségeket.
2022. jan. 24. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!