Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Meg tudom állítani a bojler...

Meg tudom állítani a bojler csöpögését melegedéskor tágulási tartállyal?

Figyelt kérdés
A bisztonsági szelep fölé ivóvíz tágulási tartályt szerelnék be. Ezzel az eljárással a kicsöpögővizet megtudom állítani a bisztonsági szelepből.

2022. márc. 17. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért a minimális vízért ami ott elcsöpög felesleges kisérletezni.
2022. márc. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Eggyel több dolog ami elromolhat
2022. márc. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a vezetékes víz nyomása 5 bar alatt van, akkor a nyomáscsökkentő és visszacsapószelep kiiktatása esetén a vízhálózatba fog tágulni mindenféle okosság nélkül.
2022. márc. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem szok csöpögni, pedig 5 Bar a víznyomás. Mikor mégis csöpögott, akkor szétszedtem a biztonsági szelepet, mert volt benne némi vízkő, ami miatt nem zárt rendesen, azóta megint rendben van.
2022. márc. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem mindig csöpög, egy vödör van alatta 🤣azt mondták, hogy ez normális jelenség, az a jó, ha csöpög (kazánházban van a bojler így nem zavaró )
2022. márc. 26. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!