Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Régi kazán szigetelt kémény...

Régi kazán szigetelt kémény kivezetését mire tudnám felhasználni?

Figyelt kérdés

Régi kádár kockában volt egy kazán, radiátorokkal. Egy elég könnyű anyagból készült, belül körbe gyapottal szigetelt kerek cső ez aminek a végén van egy kocka vég, kinyitható. GOndolom füst elvezető kémény.

Fel tudnám valamire használni? Ha nem, használnak még ilyeneket valahol?


2022. márc. 31. 15:49
 1/3 A kérdező kommentje:
ETI-25 volt a kazán.
2022. márc. 31. 16:03
 2/3 anonim ***** válasza:

irigyellek...ugyanis kiváló szagelvezető(WC, konyha, fürdő)..egycsöves mobilnak is kiváló.

Az én kéményemet betömtem, de már baromira megbántam. A pur hab kibányászhatatlen.

2022. márc. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Füstölőre gondoltam,jo lehet kivezetésnek? Elsősorban hideg füstölésre. Átmérőre sokallom.

Már kiépített ház korul nálunk minden, ezért is probálok valami lehetőséget. Ha semmi,el.is adnám de.fogalmam sincs van e ilyenre kereslet. Válaszod szerint igen

2022. márc. 31. 18:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!