Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan tudnék magasítani egy...

Hogyan tudnék magasítani egy asztalt?

Figyelt kérdés

Találtam egy íróasztalt, ami minden szempontból tökéletes, a magasságát kivéve, ami csak 70 cm. Én 195 cm vagyok, ezért kényelmi okokból el szeretném érni, hogy legalább egy 3 cm-rel tudjam növelni ezt a 70 cm-t.

Mivel egy-egy fémrúd az asztal lába (az asztal két szélén a lábak egy fémrúddal vannak egybeépítve), ezért azok az aztalmagasítók kilőve, amiket rá lehet húzni az asztal lábára.


Esetleg bármi tippet tudnátok adni azon kívül, hogy tegyek alá könyveket?


Az asztal: [link]


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2022. ápr. 13. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha te 193 centi vagy és az asztal magassága csak 70, a 3 centi az kevés lesz. Egy normál asztal 80 centi magas szokott lenni. Ahogy látom, fémből van a váza, ott vagy hegeszteni kéne vagy megfúrni.
2022. ápr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Meg kell nézni, hogyan lehet leemelni az asztallapot. Utána a lapnak azokra a részeire, amelyek a fém vázra ráfekszenek, alulról oda kell erősíteni valamilyen faanyagból egy-egy magasítót aztán összeerősíteni az egészet.
2022. ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Válogassál.

[link]

2022. ápr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!