Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Stükségem van egy láncfűrészre...

Stükségem van egy láncfűrészre, átlagos családiház körüli munkákra, mindenképen használtat vadásznék, érdekelne ki szerint mi lenne a szentgrál?

Figyelt kérdés

Minden eszköznek van 1-1örök elpusztíthatatglan darabja, kíváncsi lennék láncfűrészek közt mik ezek?

Sajnos láncfűrészekhez kevésbé értek, pl robogók közt tudom, hogy yamaha jog, vagy malaguti f12 meg még egy pár amik úgy el vannak találva, hogy megfelelő karbantartás mellett a világból kimennek... na ezt keresem láncfűrészben!



2022. máj. 3. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Ha kevésbé értesz hozzájuk, ne is vegyél használtat. Egy jót kicsi eséllyes(kb:nulla) tudsz venni. A problémák meg sokasodnak rajta.

Bár nem irtad, hogy elektromos vagy benzines.

2022. máj. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
45%

Persze 1-es, vegyen inkább újonnan valami műanyag gagyit, ami fél év után elolvad a kezében...

Egy ronggyá használt Stihl meg még a legtrehányabb közmunkás kezében is elmegy éveket.

Kérdező, egyszerű a recept, anno minél drágább volt, valószínű annál masszívabbak.

2022. máj. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Na igen, csak mivel nem ismerem a típusokat, így nehéz keresni és nem tudom, mi volt régen drága meg mi nem...

Amúgy árat nem írtam, tehát max 100-120at költenék rá.

Fuxtek meg ilyen okosságokból már egy életre elegem lett, kínai szqrt nem akarok, annyira meg nem kell, hogy vegyek 300ért egy profi gépet.

2022. máj. 4. 10:42
 4/6 anonim ***** válasza:
És ha eladják már, bizhatsz benne, hogy ronggyá használták, vagy olyan gond van vele, hogy drága a javítása már. Aki nem ért valamihez, ne vegyen használtat, mert úgyis, nemcsak rásózzák a szart, de azt sem tudja mi baj lehet vele, mit kell átnézni.
2022. máj. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nos mint említettem, a robogókhoz értek... bellülről olyan nagyon nem térhet el a két szerkezet.

Elmegyek érte, kipróbálom, ha indul es elvágja a tesztfámat, akkor elhozom... ha valami baja lesz meg megbütykölöm, eddig soha semmilyen motoros eszköz nem fogott ki rajtam.

De pla sokak által istenített fuxtec-et megvettem 3éve, azota ahányszor hozzányúltam valami tönkrement rajta... rémesen utálom azt a vackot olcsó szar többet nem.


Egyebként van egy használtan vásárolt sihl fs460 fűkaszám, a vállalkozó akitől megvettem inkább vett újat ennek meg karburátor hibája volt, cseréltem, 150ért van egy profi gépem, amit sosem fogok kihasznalni, de kényelmesen nyírom vele az én és 2 vénasszony szomszédom kb össz 6000m²ét.

Vagy van egy robi250 esem ami totál rozsdakupac volt mikor megvettem, ez azóta sem változott, de tökéletesen teszi a dolgát...

Fűrészből eddig csak kínai volt, az nem kell több.

Ha esetleg megjárom a használt prémiummal, az az én gondom. Én csak kértem mások véleményét, ki mit tart a "legjobb" típusnak a használt piacon. Nem tudom ez miért ilyen nehéz kérdés.

2022. máj. 4. 11:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ms 361-est ajánlom 100-120 e ft és örök darab. Mindig van nálam eladó -tehát ajánlom magamat:)!!
2022. jún. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!