Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Létezik víztiszta, természetes...

Létezik víztiszta, természetes alapú gyanta?

Figyelt kérdés
Kiöntéshez kellene.
2022. máj. 25. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetes alapú? Nem hiszem, vagyis szerintem nem létezik.
2022. máj. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mindenképpen természetes anyagú kellene gyanta vagy mézga kellene, mert olyan termékhez használnám, ahol mesterséges alapanyagú nem jöhet szóba.

Szerintem sincs ilyen, de gondoltam, azért megkérdezem.

2022. máj. 25. 15:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsit pontosabban leírnád, mit akarsz készíteni, akkor több ötletet lehetne adni.
2022. máj. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy ehhez hasonló dísztárgyat szeretnék kiönteni: https://www.youtube.com/watch?v=Rwzr9zShFME
2022. máj. 25. 16:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Elvileg fenyögyantát tudsz használni, abból létezik egés világos szinü is, és természetes is - csak nem üvegszinü lesz, hanem enyhén sárgás az eredmény. De szerintem az inkább még elöny is, valamennyire borostyánszerü lesz a végén a dísztárgy.
2022. máj. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van egy hölgy, aki gyantaékszereket készít, és ő úgymond kikisérletezett egy természetes alapú több összetevőből álló gyantát, ami teljesen átlátszó. Az összetételét, és az elkészítési módját sajnos nem árulta el a weboldalán. [link]
2022. máj. 26. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A természetes gyanták sárgás, barnás illetve vörösesszínben léteznek.


A természetes alapanyagú gyanták más kategória, ám azok is megsárgulnak.


A víztiszta csak mesterséges formában lelhető fel.


+a videóban szerepelt darab kivitelezési folyamata gyantapazarlás, kb a felét lecsiszolja az helyett, hogy csinálna egy ősformát, majd arról negatívot és még sokszorosítani is tudná, no és kevesebb csiszolási munkafolyamat. (+1db-ot csinálhatna a lecsiszolt gyantamennyiségből és környezettudatosabb is.)


Számomra pl jelentéktelen kategória ez az öntögetek és belerakok, amit találok kategória a gyantásoknál.

2022. jún. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!