Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mondanátok olyan márkájú kézi...

Mondanátok olyan márkájú kézi szerszámokat, ami a kínálat legalja?

Figyelt kérdés
Már mint minőségben.

2022. máj. 28. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Azok épphogy noname szerszámok.
2022. máj. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Menj ki a kinai piacra. Ott a legnagyobb márkákat megkapod legalja minöségben. (Ha ez a szived vágya?)
2022. máj. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Straus Austria. Nálam ez a márka a minőség legalja (gagyi gépek közül ez volt a legszarabb) konkrétan súrolja az ipari hulladék kategóriát.
2022. máj. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Möller. Handy. Topex.
2022. máj. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 mindentudó99 ***** válasza:
3# Egy véleményen vagyunk.
2022. máj. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Möller, Yato, Extol, Neo, Flinke, de a rosszabbakon név sincs...
2022. dec. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A Yato egy lengyel gyártó, és vannak nagyon jó szárszámaik is. Mondom ezt úgy, hogy márkás szerszámokat szoktam venni.
2022. dec. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7 Osztom a velemenyed. Format, Knipex, Gedore, Jonnesway, King Tony es Milwaukee cuccaim vannak. Van par Yato is, pl. a 10-es bitbefogasu bitkeszlete jol birja a gyurodest. Markasabb bitfejet tortem mar el.


#6 A NEO-n meglepodtem, hogy ide irtad. Pedig az annyira nem olcso, de nem ismerem. Valoszinuleg tularazott.

2022. dec. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A Yato valóban lengyel cég de nem gyártó, csak a logóját nyomatja rá az álatala kiválogatott cuccokra.


Számos Yato szerszám végezte a kukában nálam, érdekes, hogy Gedore, Knipex, KingTony, Haupa meg egy sem...


Neo:


termelő cégnél dolgozom, NEO-val lettünk felszerelve...nyeklő-nyakló szerszámosládák, életlen csípőfogók, legkisebb erőfeszítésre törő torx kulcs készlet, görbe imbusz kulcsok, pontatlanul mérő multiméter, széteső szerszámkocsi, mindez a beszerzés után néhány hónappal..

2022. dec. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Koszi a Neo jellemzest, nem gondoltam volna. Tenyleg tularazott.
2022. dec. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!