Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Laposvas fúrás. Nem viszi a...

Laposvas fúrás. Nem viszi a fúrófej/fúró?

Figyelt kérdés

Egy 5 mm vastag laposvasat szeretnék átfúrni. Az a gond, hogy nem viszi a HSS-R fúrószár. Lehet hogy az állva fúróm nyomatéka kicsi, nem tudom. Egy max 2 mm-ig tudok bele fúrni, de jobban nem megy.


Milyen fúróval érdemes? Vagy milyen szárral?


2022. júl. 20. 10:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#9: Én vettem már gyárilag görbe vídiás fúrószárat, szóval simán lehet, hogy vettél egy életlent.
2022. júl. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
megélezed , 5mm laposvasat a 12v gyenge akkus fúró is simán átlövi
2022. júl. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én azt megnézem hogyan élezed meg azt a fúrót, miután megköszörülöd. Még gyakorlott kezeknek sem egyszerű a fúróélezés. A gyári élnek örülni kell, ameddig lehet. Ha még nem volt használva vagy keveset, akkor szinte biztos, hogy jó az éle, ne rontsd el.
2022. júl. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nézheted én gyári szintre élezem szabad kézzel is . ha már semmit nem ér a gyári él sokat nem tud rajta rontani , gyakorlás és lesz annak éle
2022. júl. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Nálad csupán egyetlen megoldást látok kivitelezhetőnek. Mégpedig azt, hogy elmész a boltba és vásárolsz egy új fúrószárt.

HSS-t !!

2022. júl. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
HSS-R fúrószáram van. tegnap vettem egy HSS-G-t. ma kipróbálom milyen
2022. júl. 21. 09:20
 17/17 anonim ***** válasza:
Legyen kenése és ne égessed meg a fúró végét.
2022. júl. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!