Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mosógép rezgéscsillapitó, bevált?

Mosógép rezgéscsillapitó, bevált?

Figyelt kérdés

Szeretnék ilyet, de nem tudom melyiket. Kinek melyik vált be?

Köszönöm előre is a válaszokat!



#mosógép #Rezgéscsillapitó
2022. aug. 12. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
én sikeresen szétbasztam az 1éves mosógépemet ezzel a gumicsodával [link]
2022. aug. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Nem a celra lett kitalalva es nem olcso, de baromi jol elnyeli a mosogep rezgeseit is:

[link]

2022. aug. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

A mosógép még jobban ugrált és hangosabb volt a rezgéscsillapító mosógép alátéten (vastagabb, gumiszőnyeg szerű) mint a saját lábain, nekünk nem vált be, viszont pl. az Obi weboldalán többen dicsérik, mint panaszkodnak rá. Szerintem erősen mosógépfüggő a hatása.

[link]

2022. aug. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

És mi a helyzet a vastagabb gumi alátéttel? Arra a közepes keménységűre gondolok.

Esetleg valami más egyéb akinek van valami jól bevált? Minden segítségnek örülök.

Köszönöm.

2022. aug. 12. 22:36
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
A fent említett OBI-s gumiszonyeg nekünk bevált! Nem ugrál el a helyéről és nem veri szét a jarolapot maga alatt. Fagor, felültöltős gépünk van 7 éves.
2022. aug. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És a másik ami számomra fontos, hogy az alá is kell igazítani a mosógép lábait egy ilyen gumilap alá? Feltétlenül az egész gépet alá kell tenni vagy elég csak négy Kis kockát vágni? Bocsánat ennyi butának tűnő kérdésért,nincs se hozzáértő se férfi a háznál aki segíteni tudna ebben. Köszönöm.
2022. aug. 22. 15:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Olyat vegyél ami az első linken van. 4 db pogácsa tökéletesen megfelel.
2022. aug. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A mosógépekben a megfelelő helyen van csillapítás. Tilos alárakni rezgéselnyelő gumit, mert az felnagyítja a dob ütéseit és szétveri magát. Gondolatkísérlet: mi történik, ha ugrálunk egy rugós matracon? És ha alárakunk még egy rugós matracot? Mi fog megváltozni?
2022. aug. 23. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem értem az ilyen ugrálós mosógép kérdéseket.

Jópár mosógépet elnyűttünk életünkben, egy kivételével egyik sem ugrált: kihozták a mosógépet, betették a régi helyére, elvitték a régit.

Azt hittem, kivették a dobrögzítő csavart. Hát nem.

2022. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerelők javasolták nekem, hogy mosogépeknél VÍZSZINTMÉRŐVEL nézd meg, vízszintes-e! A mosógépemnek még a termékleírásában is szerepel.

Nem kizárt, hogy azért ráz, mert nincs vízszintben. Biztos ami biztos, nézd meg ezt a paramétert is!

(Jelen évezredbeli (márkás) mosógépekkel sose volt gondom/gondunk.)

2022. aug. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!