Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fali turbós kazán, VÍZSZINTES...

Fali turbós kazán, VÍZSZINTES kémény kivezetésénél befolyik a víz nagy esőben,mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
A kéményvég, ami lenne hozzá, függőlegeshez való. A takarólemez, ami eredetileg rajta volt,műanyag, és el is van deformálódva, nem alkalmazható... Gyanús, hogy a vízszintes kémény cső nem egészen vízszintes, befelé lejthet. Alakíthatóság miatt jelenleg a belső cső, hosszabb, kilóg, sztem az vezeti be a vizet. gondolkodtam vlm sziló szerű tömítőpasztában a faláttörés, és cső közé, de ugye ha a kicsi,belső vezeti be, akkor ugyan kell, de nem oldja meg a problémát...a belső cső nem lehet rövidebb, mint a külső, hiszen az égéstermék a kicsin megy ki, és a nagy körülötte ami beszívja a frisset. tudtommal. Cső szögén nem nagyon piszkálnék, a kazán 150 kg, és véletlen sem "törném" meg a füstgáz útjának tömítettségét... Nagyon köszi, ha építő ötleteket olvashatok. :D
2022. szept. 3. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Ajánlanám azt megkeresni,aki ezt így csinálta meg-Hozza helyre a híbát.
2022. szept. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

"a kazán 150 kg," Mekkora az a turbós kazán?


Amúgy jöjjön vissza az aki csinálta.

2022. szept. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Fali kazán és 150kg?! Milyen típus, mert ilyet még én sem láttam? Vannak nagy ipari kazánok, amik tömbházak fűtésére valók. Azok lehetnek ilyen tömegűek, de azokat rendszerint nem falra szerelik.
2022. szept. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a sok lényegretörő, segítő választ. :( hogy miért van ennyi értetlen ember? mit nem lehet érteni azon, hogy építő válasz?? Nyilván nem opció a visszahívás, és tökéletesen mindegy, hogy 10, 150, vagy netán 3500 kg, a kérdés szempontjából irreleváns. Lenne vlknek esetleg értelmes ötlete?
2022. szept. 4. 12:02
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező!

Egy sokeszű arrogáns farok vagy.

2022. szept. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
milyen igazad van. Téged meg nem minősítelek. :D és a Te válaszod a leghasznosabb. :D
2022. szept. 4. 13:32
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Figyelj nem véletlenül írtam, hogy hívd vissza.

És nem véletlenül kérdeztem a tömege miatt.

De okos nagyfiú vagy megoldod magad.

2022. szept. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Tegyetek rá védőelemet eső ellen vagy módosítsatok a lejtésén, hogy kifelé menjen a víz. Garanciális probléma, egy filléredbe sem kerül(hetne). Hívd vissza a szerelőt.
2022. szept. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

A gáz nem az a dolog, amit otthon megbarkácsolunk.


Fizettél érte nem kevés pénzt, akkor működjön tökéletesen.

2022. szept. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!