Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Láncfűrésszel kapcsolatban...

Callof2me kérdése:

Láncfűrésszel kapcsolatban szeretnék kérdezni?! Lent a többi.

Figyelt kérdés

Van egy Husqvarna 137-es láncfűrészem( nem fiatal de nekem megfelel es jol működik).

Mikor be indítom a lánc automatikusan úgy forog ,mintha gázt adnék neki, közben nem. Mikor már futott egy kis időt, utána is ugyan ugy forog ha nyomok gázt ha nem. Mi lehet ennek az oka? Köszönöm a válaszokat!



#lánc #láncfűrész #Husqvarna #Automatikusforgás
2022. okt. 13. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Inditáskor szívatón van,eleve magas a fordulat.Elinditás után azonnal mozditom a gázt,és hagyom pörögni melegedni.Így járatom kb 2 percet.

Majd gázt húzkodok neki,aztán alapjáratra áll.Ha igy is viszi a láncot,magas az alapjárata.Nekem fiatal a gépem,de nem vagyok elszállva ettől a márkától.

Nagyon sokat vannak inditási gondjaim .Szakmailag sem vagyok hülye a robbanó motorokhoz.

2022. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

a kuplungal van valami bibi


beragadt

2022. okt. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Kuplung probléma . Vagy magas alapjárat.
2022. okt. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akik a kuplungot írták. : az full csere ilyenkor, vagy valamit lehet vele butykolni?
2022. okt. 14. 19:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet bütykölni , de még egy gyakorlott szerelőnek is feladja a leckét a rugó behúzása. 3000
2022. okt. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tehát 3000 ft hozzá egy kuplung simán cseréld le. Amúgy állítsd be a gépet előtte mert benne van a pakliban, hogy el van tekergetve
2022. okt. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!